Halı Yıkama

4 Mevsim Son Sistem, Tam Otomatik Makinalarda Profesyonel Yıkama

Posts Tagged / pendik halı yıkama

pendik halı yıkama,kurtköy halı yıkama,uğurmumcu halı yıkama,tuzla halı yıkama,çayırova halı yıkama,şifa mahallesi halı yıkama,darıca halı yıkama,gebze halı yıkama,kartal halı yıkama,maltepe halı yıkama,bostancı halı yıkama,küçükyalı halı yıkama,sultanbeyli halı yıkama

Yenişehir Mahallesi Halı Yıkama

- 1 Comment -

Yenişehir Mahallesi Halı Yıkama Olarak siz değerli Yenişehir Mahalle ‘li müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz ve bundada iddaalıyız. Bilindiği gibi evlerde en çok pislik tutan eşyalarınız halılarınız ve koltuklarınızdır ve bilimsel olarakta bu kanıtlanmıştır belirli periyodlarda ve uygun bir şekilde yıkanmadığı takdirde bir çok hastalığa neden olabilir. Bu bağlamda firmamız işinin ciddiyetinin farkında olup halı yıkama & koltuk yıkama hizmetini en iyi şekilde yapar sizlerin ve aile fertlerinizin rahatlığı için çalışır Yenişehir Mahallesin ‘deki müşterilerimize tavsiyemiz halılarınızı 6 ayda bir halı yıkama işini profesyonel şekilde yapan firmaları tercih etmeniz fetih Halı Yıkama Olarak firmamız Pendik bölgesinin; Ahmet Yesevi Mahallesi Halı Yıkama, Bahçelievler Mahallesi Halı Yıkama, Batı Mahallesi Halı Yıkama, Çamçeşme Mahallesi Halı Yıkama, Çamlık Mahallesi Halı Yıkama, Çınardere Mahallesi Halı Yıkama, Doğu Mahallesi Halı Yıkama, Dumlupınar Mahallesi Halı Yıkama, Ertuğrul Gazi Mahallesi Halı Yıkama, Esenler Mahallesi Halı Yıkama, Esenyalı Mahallesi Halı Yıkama, Fatih Mahallesi Halı Yıkama, Fevzi Çakmak Mahallesi Halı Yıkama, Güllübağlar Mahallesi Halı Yıkama, Güzelyalı Mahallesi Halı Yıkama, Harmandere Mahallesi Halı Yıkama, Kavakpınar Mahallesi Halı Yıkama, Kaynarca Mahallesi Halı Yıkama, Kurtköy Mahallesi Halı Yıkama, Orhangazi Mahallesi Halı Yıkama, Orta Mahallesi Halı Yıkama, Ramazanoğlu Mahallesi Halı Yıkama, Sapanbağları Mahallesi Halı Yıkama, Sülüntepe Mahallesi Halı Yıkama, Şeyhli Mahallesi Halı Yıkama, Velibaba Mahallesi Halı Yıkama, Yayalar Mahallesi Halı Yıkama, Yeni Mahallesi Halı Yıkama, Yeşilbağlar Mahallesi Halı Yıkama“ kaliteli ve hijyenik halı yıkama & koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz. Halınızın cinsine göre temizlik yöntemleri ve kimyasal temizlik malzemeleri farklılık göstereceğinden halı yıkama fiyatıda değişmektedir. Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçin. Profesyonel halı yıkama hizmetini en uygun fiyata almak istiyorsanız biz hizmete hazırız. 0216 491 44 25

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
pendik halı yıkama,kurtköy halı yıkama,uğurmumcu halı yıkama,tuzla halı yıkama,çayırova halı yıkama,şifa mahallesi halı yıkama,darıca halı yıkama,gebze halı yıkama,kartal halı yıkama,maltepe halı yıkama,bostancı halı yıkama,küçükyalı halı yıkama,sultanbeyli halı yıkama

Yeşilbağlar Mahallesi Halı Yıkama

- No Comments -

Pendik Halı Yıkama Yeşilbağlar Mahallesi Halı Yıkama Olarak siz değerli Yeşilbağlar Mahalle ‘li müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz ve bundada iddaalıyız. Bilindiği gibi evlerde en çok pislik tutan eşyalarınız halılarınız ve koltuklarınızdır ve bilimsel olarakta bu kanıtlanmıştır belirli periyodlarda ve uygun bir şekilde yıkanmadığı takdirde bir çok hastalığa neden olabilir. Bu bağlamda firmamız işinin ciddiyetinin farkında olup halı yıkama & koltuk yıkama yıkama hizmetini en iyi şekilde yapar sizlerin ve aile fertlerinizin rahatlığı için çalışır Yeşilbağlar Mahallesin ‘deki müşterilerimize tavsiyemiz halılarınızı 6 ayda bir halı yıkama işini profesyonel şekilde yapan firmaları tercih etmeniz fetih Halı Yıkama Olarak firmamız Pendik bölgesinin; Ahmet Yesevi Mahallesi Halı Yıkama, Bahçelievler Mahallesi Halı Yıkama, Batı Mahallesi Halı Yıkama, Çamçeşme Mahallesi Halı Yıkama, Çamlık Mahallesi Halı Yıkama, Çınardere Mahallesi Halı Yıkama, Doğu Mahallesi Halı Yıkama, Dumlupınar Mahallesi Halı Yıkama, Ertuğrul Gazi Mahallesi Halı Yıkama, Esenler Mahallesi Halı Yıkama, Esenyalı Mahallesi Halı Yıkama, Fatih Mahallesi Halı Yıkama, Fevzi Çakmak Mahallesi Halı Yıkama, Güllübağlar Mahallesi Halı Yıkama, Güzelyalı Mahallesi Halı Yıkama, Harmandere Mahallesi Halı Yıkama, Kavakpınar Mahallesi Halı Yıkama, Kaynarca Mahallesi Halı Yıkama, Kurtköy Mahallesi Halı Yıkama, Orhangazi Mahallesi Halı Yıkama, Orta Mahallesi Halı Yıkama, Ramazanoğlu Mahallesi Halı Yıkama, Sapanbağları Mahallesi Halı Yıkama, Sülüntepe Mahallesi Halı Yıkama, Şeyhli Mahallesi Halı Yıkama, Velibaba Mahallesi Halı Yıkama, Yayalar Mahallesi Halı Yıkama, Yeni Mahallesi Halı Yıkama, Yenişehir Mahallesi Halı Yıkama“ kaliteli ve hijyenik halı yıkama & koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
tuzla halı yıkama

Tuzla Halı Yıkama

Fetih Halı yıkama Her marka halı,battaniye ve yorganlarınız bir telefonla aderesinizden alınır %100 makina sistemi ve doğal halı şampuanları ile itina ile yıkanır , 48 SAAT içinde adresinize teslim edilir.Servisimizücretsizdir. GEREKİYORSA Özel leke sökücülerle halılarınıza zarar vermeden en zor lekeler kıkartılmaktadır.
Not:isteğe göre halı kenarına overlok yapılır.
FETİH HALI YIKAMA
E-mail :  fetih@fetihyikama.com
Telefon : 0216 396 87 87 – 0535 264 22 36
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
KAYNARCA Halı Yıkama , kartalda Halı Yıkama , UĞURMUMCU Halı Yıkama , TUZLADA Halı Yıkama , uğurmumcuda Halı Yıkama , kartalda Halı Yıkama , pendikde Halı Yıkama , kaynarcada Halı Yıkama , Kadıköyde Halı Yıkama , Sancaktepede Halı Yıkama , Sultanbeylide Halı Yıkama , Ümraniyede Halı Yıkama , Üsküdarda Halı Yıkama , Halı Yıkama , tuzla Halı Yıkama , tuzlada koltuk yıkama , ucuz Halı Yıkama tuzla , ucuz Halı Yıkama uğurmumcu , tuzlada Halı Yıkama , kaynarca Halı Yıkama , pendikte Halı Yıkama , pendikte Halı Yıkama , hali yıkama kurtkoy , büyük adada Halı Yıkama , pendik civarı Halı Yıkama , sancaktepe Halı Yıkama , sultanbeyli Halı Yıkama , tuzla Halı Yıkama , Halı Yıkama tuzla , pendik Halı Yıkama , kaynarcada Halı Yıkama , ümraniye Halı Yıkama , üsküdar Halı Yıkama , KAYNARCA Halı Yıkama , avcılalar Halı Yıkama , bağcılar Halı Yıkama , bahçelievlerde Halı Yıkama , uğurmumcu civarı halı ve koltuk yıkama , tuzla civarı Halı Yıkama , bayrampaşa Halı Yıkama , beşiktaş Halı Yıkama , beylikdüzü Halı Yıkama , beyoğlu Halı Yıkama , tuzla Halı Yıkama

Pendik Halı Yıkama

Fetih halı yıkama olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak halı yıkama çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Halılarınızı en son teknoloji makinelerde yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Halılarınız tertemiz olurken sizede halılarınızın keyfini sürmek kalıyor. Halı yıkama denilince Fetih halı yıkama doğru seçimdir.
Fetih halı yıkama olarak müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Müşteri çözüm odaklı çalıştırdığımız istanbul halı yıkama firmamızda halılarınızı son teknoloji ürünlerle yıkıyor ve kurulama durulama işlemlerini de yine makinelerde yapıyoruz. Halılarınız eski görüntüsüne kavuşurken sizde halılarınızın güzelliği karşısında keyifle seyretmiş oluyorsunuz. Fetih halı yıkama ile size halı yıkamada en iyi hizmeti ve desteği sağlıyoruz. Profesyonel anadolu yakası halı yıkama firması sizleri hijyene davet ediyor, sizlerde halılarınızı lekesiz, pırıl pırıl, tertemiz görmek istiyorsanız bizi arayınız. Sizde halılarınızın tüm toz ve kirleri içine hapsederek sağlıksız bir ortam oluşturmasını istemiyorsanız Sarıyer halı yıkama olarak bırakın bu işi sizin için en iyi şekilde biz sağlayalım. Fetih halı yıkama, ile biz halılarınızda anti bakteriyel halı yıkama garantisi sunuyoruz. Deneyin farkımızı sizde göreceksiniz. hijyenik temizliğin, ferah bir kokunun, uzun süreli temizliğin ve geç kirlenmenin garantisini veriyoruz.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 1 vote)
Tags:
KAYNARCA HALI YIKAMA , kartalda halı yıkama , UĞURMUMCU HALI YIKAMA , TUZLADA HALI YIKAMA , uğurmumcuda Halı Yıkama , kartalda Halı Yıkama , pendikde halı yıkama , kaynarcada halı yıkama , Kadıköyde halı yıkama , Sancaktepede halı yıkama , Sultanbeylide halı yıkama , Ümraniyede halı yıkama , Üsküdarda halı yıkama , halı yıkama , tuzla halı yıkama , tuzlada koltuk yıkama , ucuz halı yıkama tuzla , ucuz halı yıkama uğurmumcu , tuzlada halı yıkama , kaynarca hali yikama , pendikte hali yikama , pendikte halı yıkama , hali yıkama kurtkoy , büyük adada halı yıkama , pendik civarı halı yıkama , sancaktepe halı yıkama , sultanbeyli halı yıkama , tuzla halı yıkama , halı yıkama tuzla , pendik halı yıkama , kaynarcada halı yıkama , ümraniye halı yıkama , üsküdar halı yıkama , KAYNARCA halı yıkama , avcılalar halı yıkama , bağcılar halı yıkama , bahçelievlerde halı yıkama , uğurmumcu civarı halı ve koltuk yıkama , tuzla civarı halı yıkama , bayrampaşa halı yıkama , beşiktaş halı yıkama , beylikdüzü halı yıkama , beyoğlu halı yıkama , tuzla hali yikama ,

Profesyonel Halı Temizliği Nasıl Olmalıdır ?

Telefon veya mail yoluyla yıkanması için siparişini verdiğiniz halılarınız kapınızdan firma personellerimiz tarafından teslim fişi karşılığında alınarak üzerine barkod yapıştırılır, çuvallara konur. Böylece halılarınızın kaybolma ve karışma riski ortadan kalkar.

Firmamıza gelen halılarınıza etiketli pres yöntemiyle yeniden sabit etiket yapıştırılır, ebatları ölçülür, cinsi, boyası, yaşı gibi özellikleri incelenerek, hangi yöntemlerle ne şekilde temizleneceği ekspertlerimiz tarafından ücretsiz olarak tespit edilir.

Halının arkasının su geçirip geçirmediğini, zemine nasıl tutturulduğunu, ne tür dokuma kullanıldığını(bukle, havlı, kesik havlı v.b.) hangi liflerden yapıldığını (naylon, defin v.b.) bilmek önemlidir.

Yeni Sistem Toz Alma Makinamız ile halılarınız tek tek çarpma ve vakum etkisiyle tüm toz, kum ve tüylerinden arındırılıp yıkama esnasında diplerde oluşan çamurlaşma önlenir, böylece yıkama kalitesi artar.

Yeni Sistem Tam Otomatik Halı Yıkama Makinamız ile halılarınız tek tek eşit su ve organik şampuanlarla yıkanır.

Boru Tip Santrifüj Makinamızda halınız tek başına hasar görmeden %95 oranında kurutulur.

Özel Kurutma Alanlarımızda havalandırılır.

Yeni Sistem Hav Alma Makinamız ile halınızın tüyleri yönünde taranarak yumuşaklık ve parlaklık sağlanır, üzerindeki hav tüyleri temizlenir. Son kalite kotrolü yapılır.

Temizlenmiş halılarınız rulo yapılıp hediye verdiğimiz halı hurcuna konularak adresinize ücretsiz servisimizle teslim edilir.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Tags:
KAYNARCA Deri Halı Yıkama , kartalda Deri Halı Yıkama , UĞURMUMCU Deri Halı Yıkama , TUZLADA Deri Halı Yıkama , uğurmumcuda Deri Halı Yıkama , kartalda Deri Halı Yıkama , pendikde Deri Halı Yıkama , kaynarcada Deri Halı Yıkama , Kadıköyde Deri Halı Yıkama , Sancaktepede Deri Halı Yıkama , Sultanbeylide Deri Halı Yıkama , Ümraniyede Deri Halı Yıkama , Üsküdarda Deri Halı Yıkama , Deri Halı Yıkama , tuzla Deri Halı Yıkama , tuzlada koltuk yıkama , ucuz Deri Halı Yıkama tuzla , ucuz Deri Halı Yıkama uğurmumcu , tuzlada Deri Halı Yıkama , kaynarca Deri Halı Yıkama , pendikte Deri Halı Yıkama , pendikte Deri Halı Yıkama , hali yıkama kurtkoy , büyük adada Deri Halı Yıkama , pendik civarı Deri Halı Yıkama , sancaktepe Deri Halı Yıkama , sultanbeyli Deri Halı Yıkama , tuzla Deri Halı Yıkama , Deri Halı Yıkama tuzla , pendik Deri Halı Yıkama , kaynarcada Deri Halı Yıkama , ümraniye Deri Halı Yıkama , üsküdar Deri Halı Yıkama , KAYNARCA Deri Halı Yıkama , avcılalar Deri Halı Yıkama , bağcılar Deri Halı Yıkama , bahçelievlerde Deri Halı Yıkama , uğurmumcu civarı halı ve koltuk yıkama , tuzla civarı Deri Halı Yıkama , bayrampaşa Deri Halı Yıkama , beşiktaş Deri Halı Yıkama , beylikdüzü Deri Halı Yıkama , beyoğlu Deri Halı Yıkama , tuzla Deri Halı Yıkama

Deri Halı Yıkama

Fetih halı yıkama fabrikası deri halı yıkama hizmetini özel makinelerde deri halılarının yapısına uygun deri solüsyonlar ile işinde uzman personelleri tarafından vermektedir. Fabrikamızda deri halı yıkama işlemi esnasında deri halılar çok çabuk çatlayıp bozulabildiğinden dolayı su kullanılmamaktadır deri halılar özel deri solüsyonu ile hiçbir zarar verilmeden yıkanmaktadır;

Halı Yıkama Öncesi Toz alma: Yıkama öncesi toz alma işlemi ile deri halıdaki birikmiş toz, kıl vb. zararlı maddeler halıdan arındırılarak yıkamaya hazır hale getirilir.
Detaylı solüsyon ile Antibakteriyel Halı Yıkama: Deri halılar özel makinelerde  özel deri solüsyonu ile detaylı yıkamaya tabi tutulur.
Halı Sıkma ve Kapalı Alan Halı Kurutma: Detaylı halı yıkama işlemi biten deri halılar tamamen kapalı alan kurutma odalarımızda deri halının yapısına uygun derecede sıcaklıkta kurutulur.
Kalite Kontrol ve ambalajlama: Halı yıkama ve kurutma işlemi biten deri halılar son kontrolleri yapıldıktan sonra deri cilası ile cilalanarak paketlenip teslimata hazır hale getirilir.
Ücretsiz Servis Hizmeti: Halı yıkama ve kurutma işlemi bitmiş deri halılar ambalajlı bir biçimde uygun olduğunuz zaman diliminde istanbul ilinin tüm ilçelerine ücretsiz servis araçlarımız ile kapınızda teslimatı yapılmaktadır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Tags:
KAYNARCA Hereke halı yıkama , kartalda Hereke halı yıkama , UĞURMUMCU Hereke halı yıkama , TUZLADA Hereke halı yıkama , uğurmumcuda Hereke halı yıkama , kartalda Hereke halı yıkama , pendikde Hereke halı yıkama , kaynarcada Hereke halı yıkama , Kadıköyde Hereke halı yıkama , Sancaktepede Hereke halı yıkama , Sultanbeylide Hereke halı yıkama , Ümraniyede Hereke halı yıkama , Üsküdarda Hereke halı yıkama , Hereke halı yıkama , tuzla Hereke halı yıkama , tuzlada koltuk yıkama , ucuz Hereke halı yıkama tuzla , ucuz Hereke halı yıkama uğurmumcu , tuzlada Hereke halı yıkama , kaynarca Hereke halı yıkama , pendikte Hereke halı yıkama , pendikte Hereke halı yıkama , hali yıkama kurtkoy , büyük adada Hereke halı yıkama , pendik civarı Hereke halı yıkama , sancaktepe Hereke halı yıkama , sultanbeyli Hereke halı yıkama , tuzla Hereke halı yıkama , Hereke halı yıkama tuzla , pendik Hereke halı yıkama , kaynarcada Hereke halı yıkama , ümraniye Hereke halı yıkama , üsküdar Hereke halı yıkama , KAYNARCA Hereke halı yıkama , avcılalar Hereke halı yıkama , bağcılar Hereke halı yıkama , bahçelievlerde Hereke halı yıkama , uğurmumcu civarı halı ve koltuk yıkama , tuzla civarı Hereke halı yıkama , bayrampaşa Hereke halı yıkama , beşiktaş Hereke halı yıkama , beylikdüzü Hereke halı yıkama , beyoğlu Hereke halı yıkama , tuzla Hereke halı yıkama

Hereke halı yıkama

Fetih halı yıkama fabrikası hereke halı yıkama hizmetini özel makinelerde hereke halılarının iplik cinsine uygun solüsyonlar ile işinde uzman personelleri tarafından vermektedir. Fabrikamızda hereke halı yıkama işlemi esnasında hereke halılar çok çabuk bozulabildiğinden dolayı su kullanılmamaktadır hereke halılar özel solüsyon ile hiçbir zarar verilmeden yıkanmaktadır;

Halı Yıkama Öncesi Toz alma: Yıkama öncesi toz alma işlemi ile hereke halıdaki birikmiş toz, kıl vb. zararlı maddeler halıdan arındırılarak yıkamaya hazır hale getirilir.
Detaylı solüsyon ile Antibakteriyel Halı Yıkama: Hereke halılar özel makinelerde  özel solüsyon ile detaylı yıkamaya tabi tutulur.
Halı Sıkma ve Kapalı Alan Halı Kurutma: Detaylı halı yıkama işlemi biten hereke halılar tamamen kapalı alan kurutma odalarımızda hereke halısının yapısına uygun derecede sıcaklıkta kurutulur.
Kalite Kontrol ve ambalajlama: Halı yıkama ve kurutma işlemi biten hereke halılar son kontrolleri yapıldıktan sonra paketlenerek teslimata hazır hale getirilir.
Ücretsiz Servis Hizmeti: Halı yıkama ve kurutma işlemi bitmiş hereke halılar ambalajlı bir biçimde uygun olduğunuz zaman diliminde istanbul ilinin tüm ilçelerine ücretsiz servis araçlarımız ile kapınızda teslimatı yapılmaktadır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Tags:
KAYNARCA İpek Halı Yıkama , kartalda İpek Halı Yıkama , UĞURMUMCU İpek Halı Yıkama , TUZLADA İpek Halı Yıkama , uğurmumcuda İpek Halı Yıkama , kartalda İpek Halı Yıkama , pendikde İpek Halı Yıkama , kaynarcada İpek Halı Yıkama , Kadıköyde İpek Halı Yıkama , Sancaktepede İpek Halı Yıkama , Sultanbeylide İpek Halı Yıkama , Ümraniyede İpek Halı Yıkama , Üsküdarda İpek Halı Yıkama , İpek Halı Yıkama , tuzla İpek Halı Yıkama , tuzlada koltuk yıkama , ucuz İpek Halı Yıkama tuzla , ucuz İpek Halı Yıkama uğurmumcu , tuzlada İpek Halı Yıkama , kaynarca İpek Halı Yıkama , pendikte İpek Halı Yıkama , pendikte İpek Halı Yıkama , hali yıkama kurtkoy , büyük adada İpek Halı Yıkama , pendik civarı İpek Halı Yıkama , sancaktepe İpek Halı Yıkama , sultanbeyli İpek Halı Yıkama , tuzla İpek Halı Yıkama , İpek Halı Yıkama tuzla , pendik İpek Halı Yıkama , kaynarcada İpek Halı Yıkama , ümraniye İpek Halı Yıkama , üsküdar İpek Halı Yıkama , KAYNARCA İpek Halı Yıkama , avcılalar İpek Halı Yıkama , bağcılar İpek Halı Yıkama , bahçelievlerde İpek Halı Yıkama , uğurmumcu civarı halı ve koltuk yıkama , tuzla civarı İpek Halı Yıkama , bayrampaşa İpek Halı Yıkama , beşiktaş İpek Halı Yıkama , beylikdüzü İpek Halı Yıkama , beyoğlu İpek Halı Yıkama , tuzla İpek Halı Yıkama

İpek Halı Yıkama

Fetih halı yıkama fabrikası ipek halı yıkama hizmetini özel makinelerde ipek halılarının iplik cinsine uygun solüsyonlar ile işinde uzman personelleri tarafından vermektedir. Fabrikamızda ipek halı yıkama işlemi esnasında ipek halılar çok çabuk bozula bildiğinden dolayı su kullanılmamaktadır ipek halılar özel ipek solüsyonu ile hiçbir zarar verilmeden yıkanmaktadır;

Halı Yıkama Öncesi Toz alma: Yıkama öncesi toz alma işlemi ile ipek halıdaki birikmiş toz, kıl vb. zararlı maddeler halıdan arındırılarak yıkamaya hazır hale getirilir.
Detaylı solüsyon ile Antibakteriyel Halı Yıkama: İpek halılar özel makinelerde  özel ipek solüsyonu ile detaylı yıkamaya tabi tutulur.
Halı Sıkma ve Kapalı Alan Halı Kurutma: Detaylı halı yıkama işlemi biten ipek halılar tamamen kapalı alan kurutma odalarımızda ipek halının yapısına uygun derecede sıcaklıkta kurutulur.
Kalite Kontrol ve ambalajlama: Halı yıkama ve kurutma işlemi biten ipek halılar son kontrolleri yapıldıktan sonra paketlenerek teslimata hazır hale getirilir.
Ücretsiz Servis Hizmeti: Halı yıkama ve kurutma işlemi bitmiş ipek halılar ambalajlı bir biçimde uygun olduğunuz zaman diliminde istanbul ilinin tüm ilçelerine ücretsiz servis araçlarımız ile kapınızda teslimatı yapılmaktadır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Tags:
KAYNARCA Nepal Halı Yıkama , kartalda Nepal Halı Yıkama , UĞURMUMCU Nepal Halı Yıkama , TUZLADA Nepal Halı Yıkama , uğurmumcuda Nepal Halı Yıkama , kartalda Nepal Halı Yıkama , pendikde Nepal Halı Yıkama , kaynarcada Nepal Halı Yıkama , Kadıköyde Nepal Halı Yıkama , Sancaktepede Nepal Halı Yıkama , Sultanbeylide Nepal Halı Yıkama , Ümraniyede Nepal Halı Yıkama , Üsküdarda Nepal Halı Yıkama , Nepal Halı Yıkama , tuzla Nepal Halı Yıkama , tuzlada koltuk yıkama , ucuz Nepal Halı Yıkama tuzla , ucuz Nepal Halı Yıkama uğurmumcu , tuzlada Nepal Halı Yıkama , kaynarca Nepal Halı Yıkama , pendikte Nepal Halı Yıkama , pendikte Nepal Halı Yıkama , hali yıkama kurtkoy , büyük adada Nepal Halı Yıkama , pendik civarı Nepal Halı Yıkama , sancaktepe Nepal Halı Yıkama , sultanbeyli Nepal Halı Yıkama , tuzla Nepal Halı Yıkama , Nepal Halı Yıkama tuzla , pendik Nepal Halı Yıkama , kaynarcada Nepal Halı Yıkama , ümraniye Nepal Halı Yıkama , üsküdar Nepal Halı Yıkama , KAYNARCA Nepal Halı Yıkama , avcılalar Nepal Halı Yıkama , bağcılar Nepal Halı Yıkama , bahçelievlerde Nepal Halı Yıkama , uğurmumcu civarı halı ve koltuk yıkama , tuzla civarı Nepal Halı Yıkama , bayrampaşa Nepal Halı Yıkama , beşiktaş Nepal Halı Yıkama , beylikdüzü Nepal Halı Yıkama , beyoğlu Nepal Halı Yıkama , tuzla Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama

Fetih halı yıkama fabrikası nepal halı yıkama hizmetini otomatik makinelerde nepal halılarının iplik cinsine uygun solüsyonlar ile sıcak sulu sistem yıkama yöntemiyle işinde uzman personelleri tarafından vermektedir. Fabrikamızda nepal halı yıkama işlemi;

Halı Yıkama Öncesi Toz alma: Yıkama öncesi toz alma işlemi ile nepal halıdaki birikmiş toz, kıl vb. zararlı maddeler halıdan arındırılarak yıkamaya hazır hale getirilir.
Ön Yıkama: Halılar cinslerine göre ayrıldıktan sonra varolan lekelerinin yumuşaması için uygun derecedeki sıcak su ve özel antibakteriyel solüsyon ile ön yıkamaya tabi tutulur.
Detaylı Sıcak Su ile Antibakteriyel Halı Yıkama: Ön yıkama işlemi yapılan nepal halılar raylı sistem otomatik makinelerde sıcak sulu sistemde özel antibakteriyel solüsyon ile detaylı yıkamaya tabi tutulur.
Halı Sıkma ve Kapalı Alan Halı Kurutma: Detaylı halı yıkama işlemi biten nepal halılar bol su ile şampuanından ve kirinden arındırıldıktan sonra rulo santrifürj halı sıkma makinesinde sıkılarak  %90 kuru %10 nemli bir biçimde tamamen kapalı alan kurutma odalarımızda uygun derecede kurutulur.
Kalite Kontrol ve ambalajlama: Halı yıkama ve kurutma işlemi biten nepal halılar son kontrolleri yapıldıktan sonra paketlenerek teslimata hazır hale getirilir.
Ücretsiz Servis Hizmeti: Halı yıkama ve kurutma işlemi bitmiş nepal halılar ambalajlı bir biçimde uygun olduğunuz zaman diliminde istanbul ilinin tüm ilçelerine ücretsiz servis araçlarımız ile kapınızda teslimatı yapılmaktadır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Tags:
KAYNARCA Shaggy halı yıkama , kartalda Shaggy halı yıkama , UĞURMUMCU Shaggy halı yıkama , TUZLADA Shaggy halı yıkama , uğurmumcuda Shaggy halı yıkama , kartalda Shaggy halı yıkama , pendikde Shaggy halı yıkama , kaynarcada Shaggy halı yıkama , Kadıköyde Shaggy halı yıkama , Sancaktepede Shaggy halı yıkama , Sultanbeylide Shaggy halı yıkama , Ümraniyede Shaggy halı yıkama , Üsküdarda Shaggy halı yıkama , Shaggy halı yıkama , tuzla Shaggy halı yıkama , tuzlada koltuk yıkama , ucuz Shaggy halı yıkama tuzla , ucuz Shaggy halı yıkama uğurmumcu , tuzlada Shaggy halı yıkama , kaynarca Shaggy halı yıkama , pendikte Shaggy halı yıkama , pendikte Shaggy halı yıkama , hali yıkama kurtkoy , büyük adada Shaggy halı yıkama , pendik civarı Shaggy halı yıkama , sancaktepe Shaggy halı yıkama , sultanbeyli Shaggy halı yıkama , tuzla Shaggy halı yıkama , Shaggy halı yıkama tuzla , pendik Shaggy halı yıkama , kaynarcada Shaggy halı yıkama , ümraniye Shaggy halı yıkama , üsküdar Shaggy halı yıkama , KAYNARCA Shaggy halı yıkama , avcılalar Shaggy halı yıkama , bağcılar Shaggy halı yıkama , bahçelievlerde Shaggy halı yıkama , uğurmumcu civarı halı ve koltuk yıkama , tuzla civarı Shaggy halı yıkama , bayrampaşa Shaggy halı yıkama , beşiktaş Shaggy halı yıkama , beylikdüzü Shaggy halı yıkama , beyoğlu Shaggy halı yıkama , tuzla Shaggy halı yıkama

Shaggy halı yıkama

Fetih halı yıkama fabrikası shaggy halı yıkama hizmetini otomatik makinelerde shaggy  halılarının dokuma yapısına uygun solüsyonlar ile sıcak sulu sistem yıkama yöntemiyle işinde uzman personelleri tarafından vermektedir. Fabrikamızda shaggy halı yıkama işlemi;

Halı Yıkama Öncesi Toz alma: Yıkama öncesi toz alma işlemi ile shaggy halıdaki birikmiş toz, kıl vb. zararlı maddeler halıdan arındırılarak yıkamaya hazır hale getirilir.
Ön Yıkama: Halılar cinslerine göre ayrıldıktan sonra varolan lekelerinin yumuşaması için uygun derecedeki sıcak su ve özel antibakteriyel solüsyon ile ön yıkamaya tabi tutulur.
Detaylı Sıcak Su ile Antibakteriyel Halı Yıkama: Ön yıkama işlemi yapılan shaggy halılar raylı sistem otomatik makinelerde sıcak sulu sistemde özel antibakteriyel solüsyon ile detaylı yıkamaya tabi tutulur.
Halı Sıkma ve Kapalı Alan Halı Kurutma: Detaylı halı yıkama işlemi biten shaggy halılar bol su ile şampuanından ve kirinden arındırıldıktan sonra rulo santrifürj halı sıkma makinesinde sıkılarak  %90 kuru %10 nemli bir biçimde tamamen kapalı alan kurutma odalarımızda uygun derecede kurutulur.
Kalite Kontrol ve ambalajlama: Halı yıkama ve kurutma işlemi biten shaggy halılar vakumlu hav taramasından geçirilerek son kontrolleri yapıldıktan sonra paketlenerek teslimata hazır hale getirilir.
Ücretsiz Servis Hizmeti: Halı yıkama ve kurutma işlemi bitmiş shaggy halılar ambalajlı bir biçimde uygun olduğunuz zaman diliminde istanbul ilinin tüm ilçelerine ücretsiz servis araçlarımız ile kapınızda teslimatı yapılmaktadır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Tags:
Sayfalar:12»